10 yıldır kiralık çadır alanında hizmet veren firmamız, bir çok önemli projeye imzasını atmıştır. Teknoloji ile birlikte gelişen sektörümüzde yerimizde saymıyor ve her gün kendimizi biraz daha geliştiriyoruz. Kalite, müşteri memnuniyeti ve zamana değer veren firmamız, aldığı işleri yüksek kaliteli ürünler kullanarak yapar ve zamanında teslim eder.

Firmamız, düğün, kermes, açılış, temel atma törenleri, kutlama, özel davetler, seminerler gibi her türlü açık hava organizasyonunuzda kiralık çadır ve organizasyon ekipmanları ile hizmetinizdedir.

0
0

KİRALIK ÇADIRDA EFSANE

VİZYONUMUZ

Globalleşen dünyada teknolojik yenilikleri takip eden ve bunu kurumsallık kavramı ile birlikte yürüten Efsane Kiralık Çadır, siz müşterilerimize her zaman minimum sürede maksimum hizmet sağlamaya devam etmektedir.

SEKTÖRDE EFSANE

MİSYONUMUZ

Profesyonel ve deneyimli teknik kadromuz ile kaliteli hizmet sunmak misyonumuzun temel unsurlarından biridir. Her firma bir hizmete aracılık eder ancak Efsane Kiralık Çadır olarak firmamız her zaman en iyiyi amaçlar.

ÇADIR KİRALAMADA BİR EFSANE

Uzman ve Deneyimli Kadro,

Özelleştirilmiş alan çözümlerinin sağlanmasında 10 yıldan fazla deneyime sahip uzman kadromuzla sektörde emin adımlarla ilerliyoruz.

Efsane Çadır, piyasaya her türlü geçici ve kalıcı çadır alanı yönetimi gereksinimleri için kapsamlı bir çözüm sunuyor. Kamu veya özel sektör ya da özel projeleriniz fark etmeksizin, Efsane Çadır mükemmel hizmeti ile düğün etkinlikleri, spor etkinlikleri, fuar ve festival etkinlikleri, otomotiv sergileri, açık hava ticari faaliyetleri, üst düzey oteller, turistik tatil köyleri, okullar, kamu tesisleri vb. her türlü alanda her türlü projeniz için çözüm üretmektedir.

Projeleriniz için

ŞİMDİ BİZİ ARAYIN

Çadırlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.